تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵
۰
plusresetminus
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در اغتشاشات اخیر شاهد اقدامات داعش‌وارانه برخی بودیم اما حضور شما پیشکسوتان برای حفاظت از مکان‌ها قوت قلبی برایمان شد از این رو با تصمیم‌گیری، طرح‌ریزی‌ها و تقسیم‌بندی کارها با نیروی انتظامی توانستیم کار را جمع کنیم.
اغتشاشات اخیر در کرمان با کمک پیشکسوتان دفاع مقدس جمع شد
به گزارش سرویس اجتماعی«راه آرمان» محمدعلی نظری فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان شامگاه سه‌شنبه در مراسم تجلیل از پیشکسوتان کرمان گفت: شما رزمندگان دفاع مقدس مصداق " السابقون السابقون" هستید، میدان‌شناسی و دشمن‌شناسی شما بود که باعث شد هشت سال دفاع مقدس را داشته باشید و یک سانت از خاک کشور را به دشمن ندادید.

وی بیان کرد: در حوادث و اغتشاشات اخیر شما پیشکسوتان قوت قلب و اعتماد بنفس برای ما بودید و قطعا به تحربیات و اعتماد بنفس شما در بحرانهای اخیر نیازمندیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان بیان کرد: یکی از آروزهای شهید سلیمانی این بود که بچه‌های لشکر 41 ثارالله را دوباره دور هم جمع کند از این‌رو تصمیم بر این شد که شکر پیشکسوتان شهید حاج قاسم سلیمانی را تشکیل و زیرساخت های جزئی فراهم شده و کار در حال انجام است.

سردار نظری ادامه داد: اولین نمود تشکیل لشکر پیشکسوتان که سردار معروفی به توصیه حاج قاسم انجام داد،این بود که در همان روزهایی که دشمن به دنبال انشقاق بین مردم برای عدم شرکت در انتخابات بود، با انحاد پیشکسوتان در همه شهرها و بخش‌ها دیدیم.

سردار نظری بیان کرد: با تبیینی که شما پیشکسوتان دفاع مقدس در دوران انتخابات انجام دادید شاهد مشارکت بیش از ۶۰ درصد مردم را در انتخابات بودیم.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به نقش و کمک پیشکسوتان دفاع مقدس در زمان سیل سال گذشته در استان کرمان توشیح داد: دراغتشاشات اخیر در کرمان و به‌طور کلی در کشور به دلیل نفوذ محبوبیت حاج قاسم در دل آزادگان جهان، می دانستیم اگر در کرمان حاج قاسم را بزنند، می توانند در همه نقاط ایران و یا دنیا در فضای مجازی از این مسئله بهره برداری کنند از این‌رو نسبت به این مسئله در شهر کرمان حساسیت وجود داشت.

وی توضیح داد: در اغتشاشات اخیر شاهد اقدامات داعش‌وارانه برخی بودیم اما حضور شما پیشکسوتان برای حفاظت از مکان‌ها قوت قلبی برایمان شد از این رو با تصمیم‌گیری، طرح‌ریزی‌ها و تقسیم‌بندی کارها با نیروی انتظامی توانستیم کار را جمع کنیم.
انتهای خبر/پسند https://armanekerman.ir/vdcc0iqsp2bq1x8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین