تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۶
۰
plusresetminus
پنجمین نشست تخصصی شعر رضوی، با حضور هنرمندان، شاعران و مسئولان فرهنگی استان و شهر ماهان، در سالن کتابخانه عمومی شهر ماهان برگزار شد.
پنجمین نشست تخصصی شعر رضوی در ماهان برگزار شد
به گزارش خبرنگار سرویس اجتماعی پایگاه خبری« راه آرمان»؛ در نشست تخصصی، که امروز برگزار شد، سیدعلی منصوریان، دبیر اجرایی جشنواره شعر رضوی ضمن بیان گزارش کوتاهی از روند برگزاری این جشنواره در سال های متمادی، از شاعران پیشکسوت و جوان شهر ماهان، خواستار شرکت و حضور پررنگ در بیست و هشتمین جشنواره سراسری شعر رضوی شد.

وی افزود:جشنواره ملی شعر رضوی از سال ۱۳۷۳ و به همت جمعی از فعالان عرصه‌ی شعر کرمان پایه‌گذاری شد و در طی این سال‌ها، با برگزاری متوالی و منسجم آن باعث شده که این جشنواره به نام کرمان پیوند بخورد.

منصوریان گفت: هدف گسترش و جلب توجه آحاد مردم به فرهنگ رضوی است و مطمئن هستم با ارادتی که شاعران سراسر کشور به امام رئوف دارند، ما امسال نیز شاهد اشعار بسیار زیبا و فاخری در این جشنواره خواهیم بود.

در پایان شاعران پیشکسوت و جوان استان و شهرستان نظیر  احمد اسدالهی، حسین سبزه صادقی، محمدعلی قدیمی ماهانی، محمدعلی عرب نژاد، آرش کیانی، عباس مولایی، عبدالرحیم عبدالکریمی، احمد قنبری، سید مرتضی میرحسینی، لیلا افشار، فهیمه شادمان، مهدی منتظری، محمدرضا براهام، راضیه کارگر برزی، مهناز سعید، معصومه سعید، شهره درزاده، مهتاب عزیزی، خانم موذنی، فرشته غنی پور، فریبا کاظمی، فریده خالقی و… به شعرخوانی پرداختند.

اجرای موسیقی محلی توسط آقای پورافغان نیز از برنامه های این نشست بود.

شاعران و علاقه‌مندان برای شرکت در بیست و هشتمین جشنواره بین المللی شعر رضوی کرمان تا 10 فروردین ماه 1402 فرصت دارند تا آثار و اشعار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.


انتهای خبر/ تاج الدینی https://armanekerman.ir/vdciqpazwt1app2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین