تاریخ انتشار :جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷
۰
plusresetminus
در سایه ی بی توجهی مسوولان، مرگ در جاده های نا ایمن جنوب کرمان در حال تاخت و تاز است و ماهانه چندین خانوار را عزا دار می کند.
مرگ در جاده های جنوب کرمان در حال تاخت و تاز است/۹کشته در ۲۴ساعت گذشته
به گزارش خبرنگار راه آرمان از رودبارجنوب، با توجه به کیفیت پایین جاده ها در جنوب کرمان و نبود زیرساخت های مناسب جاده ای و همچنین کیفیت پایین تولید خودروهای داخل به نسبت جهانی، احتمالا عوامل جاده و وسیله نقلیه نقش پررنگ تری در تصادفات جاده ای ایران در مقایسه با آمار جهانی دارند.


در سایه ی بی توجهی مسوولان، مرگ در جاده های نا ایمن جنوب کرمان در حال تاخت و تاز است و ماهانه چندین خانوار را عزا دار می کند.


در ۲۴ساعت گذشته در ۳ سانحه رانندگی در جنوب کرمان ۹ نفر کشته و ۳ نفر مصدوم شدند.

حادثه اول در محور رمشک به کتیج ۲ کشته و یک مصدوم


جاده مرگبار کتیج به رمشک در مرز کرمان به سیستان و بلوچستان جان دو ورزشکار قلعه گنجی را گرفت.


 شب گذشته درجاده اصلی محور کتیچ به رمشک دراثر برخورد رخ به رخ دو  موتورسیکلت دو جوان ورزشکار رمشکی به نام های امید فروتن ومحمدپور جعفری  در دم جان باختند.

یکی از راکبین موتورسیکلت نیز زخمی وحال وی وخیم گزارش شده است.

دراین محور بیشتر از جاده های اصلی پنج شهرستان جنوبی ،بر اثر سوءمدیریت و عدم ایمنی کافی همواره شاهد تلفات جاده ای و مرگ ومیر شهروندان هستیم.


پنج فوتی و یک مصدوم در سانحه تصادف در محور کهنوج به جیرفت حوالی نیروگاه برق

  دکتر ابراهیم افضلی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی جیرفت در این رابطه گفت : طی تماس تلفنی با مرکز ارتباطات اورژانس پیش بیمارستانی جیرفت در ۲۷ مرداد ساعت ۲۳:۳۱دقیقه خبر از حادثه تصادف در محور کهنوج به جیرفت حوالی نیروگاه برق کهنوج داده شد.

دکتر افضلی بیان کرد: شدت این حادثه به میزانی بود که ۵ سرنشین خودرو در دم فوت و یک مصدوم این حادثه توسط اکیپ اورژانس کهنوج به بیمارستان منتقل شد.

دکتر ابراهیم افضلی اظهار کرد: متاسفانه حوادث ترافیکی به میزان روز افزون در جاده های کشور منجر به فوت یا معلولیت دائم افراد می شوند که رعایت قوانین و مقرارت راهنمایی و رانندگی،بستن کمربند ایمنی و سرعت مطمئنه می تواند به میزان قابل توجهی از مرگ و میر ناشی از حوادث بکاهد.


عرض کم جاده چاه حاجی_کهنوج باز هم قربانی گرفت

عصر روز گذشته در محور بنگود به کهنوج یک دستگاه موتر سیکلت یک زن به همراه شوهرش جان باخت و فرزند آنها نیز مصدوم شد.

باتوجه به قرار گرفتن این محور بعنوان محور فرعی شهرستان فاریاب و بندرعباس ،روزانه خودروهای زیادی در این مسیر تردد دارند که متاسفانه بدلیل عرض کم این جاده همیشه حوادث تلخ منجر به فوت در این محور رخ داده است.

علی ای حال،در ۲۴ساعت گذشته جاده های نایمن و غیر استاندارد شبی تلخ را برای شهروندان جنوب کرمان رقم زد.


انتهای پیام/پ

  https://armanekerman.ir/vdcftcdymw6d01a.igiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین