تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵
۰
plusresetminus
حسین جلالی گفت: هر زمان که جمهوری اسلامی ایران به پیروزی های بزرگ دست پیدا می کند، مخالفان نظام دست به چنین اقداماتی می زنند که البته اینان، مرده های سیاسی هستند که با تنفس مصنوعی به جامعه می آیند؛ اما این مرده های سیاسی دیگر حنایشان رنگی نخواهد داشت.
مرده های سیاسی با اسم رمز مهسا امینی به دنبال حیات مجدد/ مخالفان به دنبال کمرنگ سازی دستاوردهای اخیر ایران هستند
حجت الاسلام و المسلمین حسین جلالی در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن عرض تسلیت فوت مهسا امینی گفت: این حادثه، مسئله ای است که روند قانونی خود را طی می کند و به مردم و خانواده مرحومه لحظه به لحظه گزارش می شود؛ در این مسئله نظام هیچ گونه پنهان کاری و مخفی کاری ندارد و شفاف و با صداقت گزارش را ارائه می دهد.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولویت اول کشور ما حیا و عفت عمومی است و حساسیت ها برانگیخته از حیا و عفت عمومی است که دلسوزان از سر دلسوزی به دنبال این مسئله هستند؛ اما مخالفین و منافقین مریم رجوی، فتنه گران و انگلیس، آمریکا و اسرائیل به دنبال کاهش حیا و عفت عمومی هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از هجمه های اخیر می توانیم بفهمیم که مخالفان نظام به دنبال کمرنگ سازی حیا و عفت عمومی هستند، عنوان کرد: مسئله دیگر موج سواری برخی افراد است که به ظاهر از روی دلسوزی اما واقعا در صدد انتقام جویی از نظام هستند.

وی افزود: فوت یک خانم در کشور اگر چه باعث تأثر عمیق خانواده وی و مردم شده است؛ اما مسئله این نیست، مریم رجوی داعیه دار تروریست که 17 هزار نفر از هموطنان ما را کشته است و همچنین تجزیه طلبان، کومله ها، دموکرات ها، بی بی سی، فتنه گران و فتنه گران در حصر، امروز یک جبهه متحد علیه نظام اسلامی ایجاد کرده اند که این اقدام نه از سر دلسوزی، بلکه از سر انتقام جویی از نظام اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین جلالی ضمن اشاره به مطلب فوق اظهار کرد: اینکه مخالفان نظام اطلاعیه می دهند، تجمع می کنند و اگر بخواهند فتنه ای شبیه فتنه 88 با اسم مهسا امینی به عنوان کلید رمز ایجاد کنند، این محکوم است و نظام تحمل نخواهد کرد.


مثلث شوم فتنه این بار هم راه به جایی نخواهد برد


نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: متأسفانه می بینیم که فتنه گران و معاندین نظام، همه برای خانم امینی دلسوز شده و متأسفانه اصلاح طلبان داعیه دار آنها شده اند و برای مخالفت علیه نظام مثلث شومی شکل گرفته است که یک ضلع آن مریم رجوی، ضلع دیگر آمریکا، انگلیس و اسرائیل و ضلع سوم محمد خاتمی و فتنه گران شده اند که البته این مثلث راه به جایی نخواهد برد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این تجمعات باعث شناسایی برخی از افراد شوند که در هر صورت هر دفعه باید محاربین و معاندین ظهور و بروز پیدا کنند که این بار با رمز مهسا امینی خود را نشان می دهند و عقده گشایی می کنند.


مرده های سیاسی با اسم رمز مهسا امینی به دنبال حیات مجدد


وی تأکید کرد: هر زمان که جمهوری اسلامی ایران به پیروزی های بزرگ دست پیدا می کند، مخالفان نظام دست به چنین اقداماتی می زنند که البته اینان، مرده های سیاسی هستند که با تنفس مصنوعی به جامعه می آیند؛ اما این مرده های سیاسی دیگر حنایشان رنگی نخواهد داشت.

حجت الاسلام و المسلمین جلالی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران پیروزی های بزرگی را به دست آورده است؛ مراسم عظیم اربعین، عضویت دائمی و رسمی ایران در سازمان همکاری های شانگهای و فتح بازار 4 میلیاردی دنیا، حضور مقتدرانه رئیس جمهور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل و غیره که اقدامات مخالفین نظام برای کمرنگ سازی پیروزی های بزرگ جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: جمهوری اسلامی نور درخشان خود را منتشر می کند و مخالفین و معاندین نظام می خواهند نور نظام اسلامی و ولایت را خاموش کنند که هرگز نمی توانند و خداوند حافظ و پشتیبان نظام است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گر چه مسئله خانم امینی را باید از این مسئله جدا کرد اما دیگران می خواهند از این رمز علیه نظام استفاده کنند خانواده امینی و مردم ما باید هوشیار باشند و جلوی موج سواری و سو استفاده افراد مغرض را بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: حرکت تجمع کنندگان و اغتشاشاگران برای تضعیف ما در جبهه های بین المللی، برجام، جام جهانی و غیره در جهت کمرنگ سازی اقتدار جمهوری اسلامی است و آنها می خواهند پیروزی هایی که نصیب ما شده است را نادیده بگیرند و آنان با این اقداماتشان می خواهند جمهوری اسلامی را ضعیف نشان دهند؛ اما راه به جایی نخواهند برد.


انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcfx1dyxw6d0va.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین