تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱
۰
plusresetminus
رئیس اداره کتابخانه های عمومی رفسنجان خبر داد؛

پ‍ویش اهدای کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در رفسنجان اجرا می شود

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رفسنجان از راه اندازی پویش اهدای کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در این شهرستان خبر داد.
پ‍ویش اهدای کتاب در هفته کتاب و کتابخوانی در رفسنجان اجرا می شود
سیدمحمدتقی هاشمی صبح امروز در گفتگو با راه آرمان با بیان اینکه هفته کتاب از امروز رسما در سراسر کشور آغاز می شود اظهار کرد: بیست و نهمین هفته کتاب در کشور از ۲۴ آبان ماه الی یکم آذر با شعار “جای خالی را با کتاب خوب پر کنید” برگزار می شود.
وی افزود: به مناسبت این هفته عضویت رایگان در کتابخانه از امروز به مدت دو روز از طریق سایت کتابخانه های عمومی کشور به آدرس samanpl.ir  انجام می شود و علاقمندان به حوزه کتاب و کتابخوانی می توانند به مدت یکسال از خدمات کتابخانه های شهرستان استفاده نمایند.
هاشمی گفت: در شهرستان رفسنجان هشت کتابخانه نهادی شامل سه کتابخانه شهری مرحوم افصح هجری، محمدیه نژاد کشکوئیه و جابرحیان سرچشمه و پنج کتابخانه روستایی فعالیت می کنند.
رئیس کتابخانه های عمومی رفسنجان خاطر نشان کرد: پویش اهدای کتاب از ۲۲ آبان در سراسر شهرستان اجرایی شده و به مدت یک ماه شهروندان می توانند کتاب های قابل استفاده ای را که در منزل داشته و از آنها استفاده نمی کنند را در اختیار کتابخانه ها قرار دهند تا برای مطالعه در اختیار سایرین قرار گیرند.
رییس اداره کتابخانه های عمومی رفسنجان از راه اندازی پیک رایگان کتاب در ایام کرونا خبر داد و گفت: کتابخانه ها در ایام وضعیت قرمز کرونا تعطیل نبوده و فعال بودند و دورکاری را اجرا می کردیم اما در زمان حاضر که از وضعیت قرمز خارج شده ایم سالن های مطالعه با ۳۰ درصد پذیرش، میزبان علاقمندان به کتاب هستند.
انتهای پیام/
https://armanekerman.ir/vdceew8zwjh8wpi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین