تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰
۰
plusresetminus
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

دانش آموزان بیشترین نقش را در دفاع مقدس داشتند

حسین معروفی به 36 هزار شهید دانش آموز کشور اشاره کرد و افزود: بیشترین نقش را در دفاع مقدس دانش آموزان داشتند.
دانش آموزان بیشترین نقش را در دفاع مقدس داشتند
به گزارش راه آرمان  سردار حسین معروفی در مراسم گرامیداشت 163 شهید معلم و ورزشکار شهربابک گفت: در جنگ نابرابر هشت سال دفاع مقدس همه مردم ما از نوجوانان و جوانان گرفته تا میانسالان و پیران با احساس تکلیف و وفاقی نسبت به حراست از دین، تمامیت ارضی و ناموس پا به عرصه دفاع مقدس گذاشتند و جانانه دفاع کردند.

وی به 36 هزار شهید دانش آموز کشور اشاره کرد و افزود: بیشترین نقش را در دفاع مقدس دانش آموزان داشتند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: در گام اول انقلاب اسلامی حقیقتا دانش آموزان، جوانان و نوجوانان انقلاب ما را قوی کردند و استحکام بخشیدند.

 معروفی تصریح کرد: امروز و در چله دوم بازهم بار روی دوش همین نوجوانان و جوانان است و آنان باید با نگاه به گام اول آن را الگوی خود قرار داده و در صحنه ها قرار بگیرند.

وی بیان کرد: جوانان و نوجوانان ما در گام اول در برابر جنگ سخت و دشمنی ملموس بودند اما مسئولیت این عزیزان در گام دوم سخت تر است زیرا الان با جنگی نرم در تمام عرصه ها رو به رو هستیم که دین، قلب، آرمان، ذهن، شجاعت ما و انشقاق قومی و مذهبی ما را هدف قرار داده است.

 معروفی افزود: اگر دانش آموزان ما الگوی عملی خود را نوجوانان و جوانان گام اول قرار دهند قطعا ما از این صحنه خطرناک و پر پیج و خم جنگ سایبری و امنیت روانی می توانیم به راحتی عبور کنیم زیرا جوانان امروز ما آگاه تر از قبل هستند.

وی تأکید کرد: از آموزش و پرورش که یکی از پایه های تربیتی نظام مقدس ماست انتظار داریم با تاسی از گام اول انقلاب، بیش از پیش به ترویج فرهنگ مقاومت و ایثار و شهادت اقدام کند.

انتهای پیام / صبوری شهربابک https://armanekerman.ir/vdcauen6m49nuw1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین