تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷
۰
plusresetminus
مدیر هنری اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌‎های دفاع‌ مقدس کرمان خبر داد؛

فراخوان جشنواره «آوای بچه‌های حاج قاسم» در کرمان

«خواب‌بینان» گفت: جشنواره «آوای بچه‌های حاج قاسم» در استان کرمان برگزار خواهد شد.
فراخوان جشنواره «آوای بچه‌های حاج قاسم» در کرمان
به گزارش راه آرمان، «امیررضا خواب‌بینان» مدیر هنری و امور سینمایی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان اظهار داشت: مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری بسیج استان کرمان به منظور شناسایی استعدادهای هنری، ایجاد انگیزه مضاعف در میان نوجوانان و جوانان برای ورود جدی به عرصه فعالیت‌های فرهنگی و هنری، تقویت روحیه نشاط و شادابی و نیز معرفی ظرفیت های موجود و بسیار ارزشمند، در نظر دارد به صورتی کاملاً متفاوت برای اولین بار در کرمان «جشنواره آوای بچه‌های حاج قاسم» را برگزار کند.

وی افزود: این جشنواره با مشارکت بسیج هنرمندان، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، حوزه هنری استان کرمان و بنیاد مکتب حاج قاسم برگزار می‌شود.

خواب بینان گفت: اجرای این جشنواره برای دختران و پسران به صورت مجزا برگزار خواهد شد و گروه سنی شرکت در این جشنواره 10 تا 14 سال و 15 تا 30 سال است.

وی تصریح کرد: گروه های سرود باید حداکثر تا اول دی سال جاری کلیه مدارک و آثار در قالب لوح فشرده به صورت HD و mp3 به دبیرخانه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارسال کنند و یا از طریق پیام رسان‌ها (وات ساپ، ایتا، سروش) به شماره 09309250301 ارسال شوند.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند با شماره 0343224148  تماس بگیرند و یا به دبیرخانه جشنواره به نشانی کرمان بلوار شهید عباسپور «پارادیس» موزه دفاع مقدس، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کرمان، مراجعه کنند.

انتهای پیام/ط
  https://armanekerman.ir/vdcjotevouqe8yz.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین