تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸
۰
plusresetminus
ابراهیم آبادی از ولایتمداری، ولایت پذیری و فدا شدن برای ولایت بعنوان وجه تشابه حضرت زهرا (س) و سردار دلها نام برد و اظهار کرد: حاج قاسم نیز به مانند بی بی دو عالم حضرت فاطمه سلام الله علیها مقام شفاعت دارد.
وجه تشابه حضرت زهرا (س) و حاج قاسم فدا شدن برای ولایت است
به گزارش راه آرمان؛ حجت الاسلام والمسلمین رضا آقاملایی امام جمعه فهرج در مراسم عزاداری سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و بزرگداشت دومین سالگرد شهادت شهید سلیمانی که صبح امروز و به مناسبت هفته مقاومت در پارک لاله برگزار شد گفت: حاج قاسم یکی از ارادتمندان به حضرت فاطمه زهرا بود و خود را مقید به برپایی مراسم در بیت الزهرا میدانست.

وی افزود: امروز علیرغم تلاش استکبار جهانی در حذف هشتگ ها و تصاویر حاج قاسم در فضای مجازی اما در فضای حقیقی نام سردار دلها زنده و در قلب های همه آزادگان و مستضعفین جهان جای دارد.

آقاملایی با تأکید بر تبیین مکتب شهید سلیمانی به طرق مختلف بیان کرد: حاج قاسم نه تنها قهرمان مردم کرمان، ایران و محور مقاومت بلکه یک قهرمان جهانی است.

وجه تشابه حضرت زهرا (س) و حاج قاسم فدا شدن برای ولایت است

همچنین حمید ابراهیم آبادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فهرج در این مراسم گفت: حاج قاسم در عین استکبارستیزی، مردم یار و حامی مظلومان بود‌.

وی از ولایتمداری، ولایت پذیری و فدا شدن برای ولایت بعنوان وجه تشابه حضرت زهرا (س) و سردار دلها نام برد و اظهار کرد: حاج قاسم نیز به مانند بی بی دو عالم حضرت فاطمه سلام الله علیها مقام شفاعت دارد.

ابراهیم آبادی در پایان خطاب به بانوان گفت: شما دختران حاج قاسم باید زینب وار بایستید و با اخلاق و معنویت از ولایت، ایران و تمدن نوین اسلامی دفاع کنید.
انتهای پیام/عباسزاده https://armanekerman.ir/vdce7x8zwjh8woi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین