تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵
۰
plusresetminus
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه مدرسه سازی مهمترین و باارزش ترین کار خیر است، گفت: با تمام وجود در آموزش و پرورش استان در خدمت خیران مدرسه ساز هستیم و مطالبات خیران مدرسه ساز را با جدیت پیگیری می کنیم.
مدرسه سازی مهمترین و باارزش ترین کار خیر است/ با تمام وجود در آموزش و پرورش استان کرمان در خدمت خیران مدرسه ساز هستیم
به گزارش راه آرمان؛  رضا رضایی در آیین افتتاح مدرسه سه کلاسه خیر ساز وفاق سبز علوی در روستای بوئینگ از توابع شهرستان رودبار جنوب ضمن تقدیر و تشکر از مدیر عامل و اعضای هیأت مدیره بنیاد خیریه وفاق سبز علوی خاطر نشان کرد: جذب مشارکت های مردمی و استفاده از ظرفیت خیران در امر مدرسه سازی و مدرسه یاری از اولویت های اصلی آموزش و پرورش استان کرمان است.

وی گفت: به شهرستان رودبار جنوب و مراسم افتتاح مدرسه سه کلاسه خیر ساز وفاق سبز علوی آمده ام تا به مردمان ایران اسلامی به ویژه مردم همیشه سرافراز کرمان بگویم، حاضرم جان ناقابل خود را فدای ملت کنم و در حیطه وظایف سازمانی خود از هیچ تلاشی در راستای ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و پرورشی دریغ نخواهم کرد.

رضایی افزود: وقتی دیدم خیر بزرگواری برای ساخت مدرسه کیلومترها از تهران به دور افتاده ترین منطقه استان آمده و از جان و مال خود هزینه کرده است، تمامی برنامه و فعالیت حوزه کاری را لغو و به احترام خیران مدرسه ساز به روستای بوئینگ از توابع شهرستان رودبار جنوب آمدم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: آمده ام از جنوبی ترین مدرسه استان سرافراز کرمان بگویم از همین جا دست تک تک خیران را می فشارم و به همه آنها که با دارایی خود بنایی ماندگار را ساختند، ادای احترام کنم.

رضایی با اشاره به نقش موثر مدرسه امن در تسهیل فرآیند یاددهی و یادگیری خاطر نشان کرد: خیران مدرسه ساز با تقدیم دارایی خود در راستای جنگ با نادانی و جهل،  مدرسه می سازند و برای همیشه تاریخ، جاودان و ماندگار می شوند و من به عنوان مدیرکل آموزش و پرورش در هر لحظه و هر زمان که امری داشته باشند در خدمتشان هستم.

وی با بیان اینکه آینده از آن دانش آموزان است و هر کشوری که بخواهد پیشرفت کند چاره ای جز توجه به نیروی انسانی خود ندارد، گفت: توجه به تمامی دانش آموزان از مرکز تا دور افتاده ترین منطقه استان وظیفه ماست و شکوفایی استعدادهای بالقوه همه دانش آموزان استان رسالت اصلی ما در آموزش و پرورش است.

رضایی از ساخت دو مجتمع بزرگ آموزشی شبانه روزی در شهرستان رودبار جنوب به همت جمعی از خیران در قالب پویش کرمان دانا با همکاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان خبر داد.

بر پایه این گزارش: مدرسه سه کلاسه خیر ساز وفاق سبز علوی با زیر بنای ۱۳۵ متر مربع و اعتباری بالغ هفتصد میلیون تومان در روستای بوئینگ از توابع شهرستان رودبار جنوب با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdceee8zpjh8w7i.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین