تاریخ انتشار :پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹
۰
plusresetminus
محمدحسن صادقی مقدم گفت: ما در انتظار اقدام مهم و فوری نمایندگان در اصلاح قانون انتخابات هستیم تا بتوانیم در راستای رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در چارچوب قانون افرادی را در معرض انتخاب مردم قرار دهیم که لایق ترین باشند.
شهید حاج قاسم سلیمانی یک الگوی مدیریتی مبتنی بر اخلاص بود/ منتظر اقدام فوری نمایندگان در اصلاح قانون انتخابات هستیم
به گزارش راه آرمان؛ ظهر امروز مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر شورای نگهبان در استان کرمان برگزار شد. محمدحسن صادقی مقدم از اعضای حقوقدانان شورای نگهبان در این مراسم اظهار کرد: حضور در پایتخت مقاومت جهان اسلام و دیار کریمان باعث افتخار است شوق زیارت مزار شریف شهید سلیمانی وصف ناشدنی است.
 
عضو حقوقدان شورای نگهبان تصریح کرد: عجین شدن خون شهید سلیمانی با ابومهدی مهندس موج گرمی بین این دو ملت شده است و از اربعین سال 98 تا امروز می توان تحول را در این زمینه حس کرد بویژه در بین نخبگان و دانشگاهیان عراق حس قدردانی از ملت ایران جوهر اصلی آن وجود حاج قاسم سلیمانی است.

وی ادامه داد: برکاتی که از درخشش انقلاب اسلامی در جهان بوجود آمده است گوشه ای از ذرات وجودی امام راحل است.

صادقی مقدم با بیان یکی از خاطرات دوران میانسالی امام خمینی(ره) تشریح کرد: امام راحل در حدود دهه 30 به عنوان پیک آیت الله بروجردی با شاه ایران دیدار کردند در کاخ مرمر در اتاق انتظار منتظر نمی ماند بلکه به اتاق ملاقات می رود و روی تنها صندلی آن اتاق نشست و شاه وارد اتاق شد؛ مرسوم بوده است مراجعه کنندگان ایستاده به شاه عریضه بدهند و برگردند؛ اما سید روح الله نشسته پیام را انتقال دادند؛ موضوع پیام تعرضاتی بود که به برخی شیعیان از جانب بهاییت صورت می گرفت؛ امام به شاه می فرمایند پدر شما این فرقه ضاله را به طویله بست مردم و علما از شما نیز چنین توقعی دارند؛ شاه آهی کشید و گفت پدر من خیلی قدرت داشت الان وزیر دربار هم حرف مرا گوش نمی دهد.

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: طبق سخن رهبر انقلاب هرچه مسئولیت ما بیشتر باشد خطر سنگین تر است جزییات تصرفات و برخورد و رفتار ما نزد خداوند حساب دارد و راه حل آن تقوا است اما یک مدیر قو از نظر رهبری انقلابی فعال پرتحرک است؛ سردار سلیمانی به عنوان یک الگوی مدیریتی مبتنی بر اخلاص است.

وی افزود: اعتماد به نفس با نیت الهی استفاده از ظرفیت کارشناسی و صداقت و مسئولیت پذیری و مردم دار و دلسوز بودن ازویژگی های مدیر خوب از نظر رهبر انقلاب است که در شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی متجلی بود.

صادقی مقدم تصریح کرد: شورای نگهبان با این شبکه عظیم نظارت در حدود 300 هزار نفر از جنس مردم در گوشه و کنار کشور با کمترین توقع مدافعان حقیقی حریم مردم سالاری دینی هستند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما در انتظار اقدام مهم و فوری نمایندگان در اصلاح قانون انتخابات هستیم تا بتوانیم در راستای رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در چارچوب قانون افرادی را در معرض انتخاب مردم قرار دهیم که لایق ترین باشند.
 
انتهای پیام/
  https://armanekerman.ir/vdceff8zfjh8wxi.b9bj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین