تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰
۰
plusresetminus
سردار حسین معروفی گفت: سید حمید رضا هاشمی نژاد یک جوان بسیار خوب تربیت شده است و با ۴٢ سال سن به شهادت می رسد این جوان محصول و پرورش یافته انقلاب هستند و امروز به درجه شهادت رسید، این شهید شبیه به حججی بود و اینها خروجی های انقلاب هستند بنابر این مسیر درستی انتخاب شده است.
سردار شهید هاشمی نژاد محصول و پرورش یافته انقلاب است/ سید حمید رضا هاشمی، شهیدحججی کرمانی هاست
به گزارش "راه آرمان "سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین که در معیت رئیس کل دادگستری کرمان با خانواده سردار شهید سید رضا هاشمی نژاد دیدار کرد،  گفت: سعی در رسیدن به عاقبت بخیری بسیار مهم است و این عدم سعی یعنی در حوزه اندیشه 40 سال خدمت کنی اما دقیقه آخر پشیمان شده و عاقبت بخیر نشوید. عاقبت بخیری بسیار سخت است، در طول تاریخ اسلام کسانی که بانیان دین بوده اند، در مقابل دین ایستادند و عاقبت بخیر نشدند، اما سردار ما به این عاقبت بخیری رسید و لحظه ای تردید نکرد.

وی ادامه داد: ما ایرانی باشیم عفت داریم ، مسلمان هم باشیم عفت داریم ،زن قبل از اسلام در کشور ما نیز عفت داشته و بعد از اسلام هم عفت داشته است، بنابر این شخصیت وجودی ما(سربازان انقلاب) اینگونه است که برای ناموسمان جان خود را بدهیم حتی اگر حجاب و پوشش کمی دختران ما داشته باشد.

حسین معروفی با بیان اینکه ما تجربه به اسارت بردن دخترای خوشروی ایزدی را در عراق داریم و سردار ما حاج قاسم محکم ایستاد و اجازه نداد تا داعشی ها پایشان را به خاک و ناموس ما نزدیک کنند، بنابر این اگر امنیت ما را دشمن بگیرد عزت و شرف ما  در خطر خواهد افتاد.

وی ادامه داد: هر زمان دشمن حرکت می کند رهبر ما آن را درک می کند،  حضرت آقا با حکمت و دقیق از نظام دیده بانی می کند و ما نیز تحت امر چنین حکیم فاضلی هستیم.

معروفی به مراسم تشییع سردار شهید سید حمید رضا هاشمی گفت: ما در سایه امنیت این تشییع با شکوه را انجام دادیم مگر می شود امنیت نباشد و ما در خیابان افراد را جمع کنیم؟ بنابر این ما در امنیت بودیم اگر امنیت نباشد، آسایش و آرامش و حتی عبادت  نداریم.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: امریکایی ها در برجام به دنبال خلع سلاح ما هستند که این خلع سلاح یعنی از بین رفتن اقتدار نظامی ما و همین برخورد ما با گروهک های تروریستی پژاک پکک و کومله را که سردار پاکپور در شمال غرب مقرشان را نابود کرد، از اقتدار ماست.

وی با بیان اینکه جمعیتی که امروز در کف میدان آمده اند، اغتشاش گر نیستند و تحت تاثیر قرار گرفته و هیجان زده شده اند و وارد میدان شده اند که دلیل آن در وجود افراد کم سن کوتاهی ما در جهاد تبیین بوده است و اکنون  اهمیت حکمت جهاد تبیینی که رهبری گفتند را بیشتر درک کردیم زیرا مدارس و دانشگاه رها شدند.

معروفی اذعان کرد: سید حمید رضا هاشمی نژاد یک جوان بسیار خوب تربیت شده است و با ۴٢ سال سن به شهادت می رسد این جوان محصول و پرورش یافته انقلاب هستند و امروز به درجه شهادت رسید، این شهید شبیه به حججی بود  و اینها خروجی های انقلاب هستند بنابر این مسیر درستی انتخاب شده است.

وی با بیان اینکه سید معامله ای بین خودش و خدای خودش داشت از زاهدان خارج نشد، گفت: بین سردار پاکپور و سید هاشمی نژاد رابطه پدر پسری بود و سنخیت قلبی داشتند و تمام کسانی که با سید ارتباط داشت و عمیقا او را درک کرده بود در مراسم تدفین خودشان را رساندند.

معروفی با طرح این موضوع که ما یکی از بهترین عناصر موثر خود را از دست داده ایم، گفت: بی شک خون این عزیزان پایمال نخواهد شد و البته این خروجی انقلاب و دست پرورده نظام اسلامی نیز عاقبت بخیر شد.

انتهای پیام/ طهماسبی
https://armanekerman.ir/vdcg3y9qwak9x74.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین