تاریخ انتشار :دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۲۵
۰
plusresetminus
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر انجام می شود؛

زادگاه سردار دل‌ها میزبان تجدیدعهد جانبازان شیمیایی کشور

جانبازان شیمیایی کشور در یک برنامه‌ به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر دور هم جمع می‌شوند تا تجدید عهدی با همدیگر داشته باشند و محل برگزاری این اجتماع را کرمان، زادگاه سردار شهید سلیمانی در کرمان انتخاب کرده‌اند.
زادگاه سردار دل‌ها میزبان تجدیدعهد جانبازان شیمیایی کشور
به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری«راه آرمان» امیر مهدیزاده روز دوشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: جانبازان شیمیایی سراسر کشور با حضور در همایشی باعنوان تجدید عهد جانبازان شیمیایی در جهانشهر مقاومت، استان زادگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور خواهند یافت و ویژه برنامه های مختلفی با عنوان ساعت پیروزی طی سوم خرداد در استان کرمان برگزار می شود که از جمله این موارد برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و یادواره شهدای هوانیروز است.

وی با اشاره به اینکه ویژه برنامه ساعت پیروزی ساعت ۱۱ روز سوم خرداد در کرمان برگزار می شود تصریح کرد: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح، یادواره شهدای هوانیروز و همایش تجدید عهد جانبازان شیمیایی کشور در دانشگاه تحصیلات تکمیلی ماهان از جمله برنامه‌های گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر در کرمان است.
مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان گفت: ۱۹ برنامه مهم و محوری در چهل و یکمین سالروز آزادسازی خرمشهر در کرمان برنامه ریزی شده که ذیل آنها در مجموع بیش از هزار برنامه در این استان برگزار می شود.
وی سوم خرداد را روز ایثار، مقاومت و پیروزی معرفی و تصریح کرد: محور برنامه‌ها تبیین اهداف عملیات بیت المقدس و چهارم خرداد روز دزفول، روز مقاومت و پایداری و نیز تبیین مقاومت محور دیگر برنامه‌های این ایام است.
مهدیزاده به شعار "ما متحد هستیم" به عنوان شعار محوری برنامه‌های گرامیداشت سالروز سوم خرداد اشاره کرد و اظهار داشت: این شعار در همه برنامه‌های دفاع قدس امسال لحاظ می‌ شود.
زادگاه سردار دل‌ها میزبان تجدیدعهد جانبازان شیمیایی کشور
بازدید رایگان از موزه‌های دفاع مقدس و ذوالفقار ارتش کرمان
وی همچنین تاکید کرد: در روزهای سوم و چهارم خرداد ماه جاری بازدید از موزه‌های دفاع مقدس و ذوالفقار ارتش کرمان رایگان خواهد بود.
مدیر روابط عمومی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان به تبلیغات و فضاسازی شهری در ایام پیروزی عملیات بیت المقدس و مقاومت دزفول در استان کرمان نیز اشاره کرد و گفت: چند کتاب حوزه دفاع مقدس در این ایام رونمایی خواهد شد.
زادگاه سردار دل‌ها میزبان تجدیدعهد جانبازان شیمیایی کشور
وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی استان کرمان طبق برنامه پیش بینی شده برنامه ‌هایی را که در حوزه دفاع مقدس برگزار می‌ کنند در سامانه مناسبت ‌های ملی دفاع مقدس بارگذاری کرده اند اظهار داشت: سال گذشته ادارات استان حضور کمرنگی در این سامانه داشتند که در نتیجه کرمان رتبه هفتم کشور را کسب کرد.
مهدیزاده از همه دستگاه های اجرایی استان کرمان خواست برنامه های حوزه دفاع مقدس را در سامانه مناسبت های ملی دفاع مقدس بارگذاری کنند تا کرمان به عنوان استان زادگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلمانی و نامگذاری آن به عنوان جهانشهر مقاومت رتبه برتری را کسب کند.
  • انتهای خبر/پ
https://armanekerman.ir/vdcayyn6m49nei1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین