تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۷
۰
plusresetminus
مژده امجد با بیان اینکه در حال حاضر ۶ خانواده در اشتغال خانگی و ۱۵ نیرو در اشتغال جمعی فعالیت می کنند، گفت: سازمان بسیج در چندین مرحله ضمن بازدید از محل کارگاه حمایت های داشته اند و همواره از سوی سازمان بسیج عنوان شده است که آمادگی حمایت در این عرصه را از ما دارند.
اعلام حمایت همیشگی سازمان بسیج از اشتغالزایی/ ایجاد اشتغال خانگی برای ۶ خانواده
مژده امجد در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به اینکه زمینه فعالیتی خود در راستای درج تصویر شهدا بر روی لیوان شیشه ای گفت: فعالیت خود را به طور رسمی از سال ۸۹ و فعالیت اشتغال زایی در این عرصه را از سال 1398 آغاز کرده ام.

این بانوی هنرمند کرمانی با بیان اینکه در عرصه هایی همچون بسیج، هلال احمر و ورزش فعالیت های مختلف داشته ام، ابراز کرد: برای ارتقا کار خود از تجربه دیگران،کلاس های مشاوره آنلاین و حضوری استفاده کرده ام.

وی اظهار کرد: هدفم از انجام این فعالیت، ایجاد اشتغال در مناطق محروم و برای خانواده های کم برخوردار بوده است و در این راستا چندین رشته راه اندازی شد و بستر کار به دلیل تقاضا در کرمان است.

امجد تصریح کرد: در حال حاضر ۶ خانواده در اشتغال خانگی و ۱۵ نیرو در اشتغال جمعی فعالیت می کنند و آثار و برکات این کار را می توانیم در خانواده ها با رونقی که در مخارج و حل مشکلات آنها ایجاد شده است، مشاهده کنیم.

این بانوی هنرمند کرمانی در پایان خاطر نشان کرد: سازمان بسیج در چندین مرحله ضمن بازدید از محل کارگاه حمایت های داشته اند و همواره از سوی سازمان بسیج عنوان شده است که آمادگی حمایت در این عرصه را از ما دارند.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdccmiqse2bqim8.ala2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین