تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴
۰
plusresetminus
رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان مطرح کرد؛

صدور مجوز دو رشته محل جدید در دانشگاه پیام نور رفسنجان

رئیس دانشگاه پیام نور رفسنجان گفت: دانشگاه پیام نور رفسنجان برای ترم مهرماه سال جاری در دو رشته جدید با عناوین "مدیریت امور بانکداری"و "مدیریت بیمه"، در مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت.
صدور مجوز دو رشته محل جدید در دانشگاه پیام نور رفسنجان
به گزارش راه آرمان از رفسنجان، احسان مهرابی گوهری رییس دانشگاه پیام نور با اعلام این خبر گفت: باتوجه به پتانسیل و ظرفیت های دانشگاه و نیازسنجی صورت گرفته و پیرو درخواست و پیگیری های انجام شده این واحد دانشگاهی و موافقت و مساعدت ستاد استان ، سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور و وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ، دانشگاه پیام نور رفسنجان برای ترم مهرماه سال جاری در دو رشته جدید با عناوین "مدیریت امور بانکداری"و "مدیریت بیمه"، در مقطع کارشناسی پذیرش دانشجو خواهد داشت.
وی افزود: با توجه به امکانات و ظرفیت‌های خوبی که دانشگاه پیام نور رفسنجان وجود دارد، ان شاالله با استقبال بسیار خوب علاقمندان تحصیل در این دو رشته مواجه خواهیم شد.
مهرابی با اشاره به نخبگان موجود در استان کرمان و شهرستان رفسنجان در زمینه رشته‌های مدیریت امور بانکی و مدیریت بیمه، تصریح کرد: علاوه بر استفاده از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه از پتانسیل و ظرفیت افراد باسابقه و تحصیلکرده برای تدریس در رشته‌های مذکور استفاده خواهیم کرد.
انتهای پیام/
  https://armanekerman.ir/vdchxvnz623ni-d.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما