تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶
۰
plusresetminus
مدیرامور کارکنان و دبیر کارگروه مقابله با کرونا:

واکسیناسیون کارکنان توزیع برق شمال استان کرمان علیه بیماری کرونا

منصور سالاری گفت: همزمان با اوج‌گیری پیک پنجم بیماری کرونا، کارکنان شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان در اجرای طرح ملی واکسیناسیون کرونا، با هماهنگی های به عمل آمده با دانشگاه علوم پزشکی در برابر این بیماری واکسینه شدند.
واکسیناسیون کارکنان توزیع برق شمال استان کرمان علیه بیماری کرونا
به گزارش "راه آرمان"  منصور سالاری مدیرامور کارکنان و دبیر کارگروه مقابله با کرونا شرکت برق استان کرمان گفت: به جهت اینکه کارکنان و پرسنل اتفاقات و عملیات ،مأمورین قرائت و میز خدمت توزیع برق  ارتباط مستقیم با مشترکین و شهروندان دارند ودر معرض تهدید بیماری کرونا قرار میگیرند، علیه این بیماری منحوس واکسن زده شدند.

وی بیان کرد:  گروه هدف اجرای واکسیناسیون کلیه کارمندان در سنین مختلف بود که تزریق واکسن برای تمامی کارکنان شرکت برق اعم از نیرو‌های عملیاتی پیمانکاری و نیرو‌های حجمی و شرکتی شاغل در بخش های مختلف سازمان در دست اجرا می باشد. 

مدیرامور کارکنان و دبیر کارگروه مقابله با کرونا شرکت برق  استان کرمان با بیان اینکه کارکنان توزیع برق کرمان  با مراجعه به بیمارستان شفا میتوانند نسبت به تزریق واکسن اقدام نمایند، اظهار کرد : در این برنامه، پزشکان و کارشناسان مرکز بهداشت شهرستان ها با حضور در محل امورها  با نظم و انضباط خاص و رعایت تمام پروتکل های بهداشتی نسبت به واکسیناسیون همکاران اقدام نمودند.

وی ادامه داد: در این طرح ضمن ثبت اسامی همکاران در سامانه سلامت و پس از بررسی پرونده پزشکی و وضعیت جسمی آنها واکسن کرونا تزریق شد.

سالاری به فعالیت های انجام شده توزیع برق شمال استان در حوزه تست کرونا اشاره کرد و گفت: با توجه به حساسیت موضوع و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا و ضرورت شناسایی افراد ناقل، تاکنون طی چندین مرحله از همکاران و کارکنان تست کرونا به صورت رایگان انجام شده است.

وی از زحمات و پیگیری های مهندس مسعودی مدیراموربرق شمال غرب کرمان و شورای ارتقای سلامت شرکت توزیع برق شمال استان،  همکاری و تعامل مجموعه بهداشت و درمان استان در انجام تست کرونا و تزریق واکسن کمال همکاری را داشته اند، قدردانی کرد.

انتهای پیام/تاج الدینی https://armanekerman.ir/vdci3zazqt1arr2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین