تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۸
۰
plusresetminus
مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان؛

توزیع 1200 بسته میان نیازمندان کرمانی در ماه ربیع الاول

مدیرستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد استان کرمان گفت: هشتمین مرحله نذر قربانی ماه توسط برنامه تلویزیونی سمت خدا و مؤسسه خیریه حضرت خدیجه سلام الله علیها قم از طریق کانون های مساجد انجام می شود.
توزیع 1200 بسته میان نیازمندان کرمانی در ماه ربیع الاول
به گزارش "راه آرمان "حجت الاسلام «مصطفی گرجی»  امروز یکشنبه مورخ 25 مهرماه از برگزاری هشتمین پویش نذر قربانی به مناسبت ایام ماه ربیع الاول با همکاری برنامه دینی ومذهبی سمت خدا و موسسه حضرت خدیجه خبر داد.
 
مدیرستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان ادامه داد: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تضعیف بنیه مالی خانواده ها و همچنین تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در این زمینه ، ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد نیز متناسب با توان و ظرفیت خود اقدام به توزیع گوشت قربانی در میان نیازمندان کرده است.

 
حجت الاسلام گرجی با اشاره به اینکه مخاطب این طرح افراد نیازمند هستند که با محوریت کانون های فرهنگی و هنری مساجد توزیع گوشت های قربانی انجام می شود، بیان داشت: در این پویش قریب به دو تن گوشت گرم در قالب 1200 بسته میان نیازمندانی که از قبل شناسایی شده اند، به ارزش دومیلیاردو پانصد هزارریال توزیع می شود.

 
مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد استان کرمان با بیان این مطلب که در این مرحله براساس برنامه ریزی انجام شده نذرهای قربانی در شهرستان کرمان ، زرند، رفسنجان ، شهربابک وسیرجان وهمچنین با همکاری موسسه نیکوکاری ثامن الحجج(ع)دربین نیازمندان بیمارهای خاص  توزیع می شود، خاطرنشان کرد: اینگونه فعالیت ها و برنامه ها می تواند یک الگو و مدل موفق جهت حمایت از افراد نیازمند باشد و امیدوار هستیم که همه اقشار مختلف جامعه به کمک یکدیگر شتافته تا در نهایت شاهد کم رنگ شدن آسیب های اجتماعی در حوزه فردی و اجتماعی باشیم

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcizraz5t1arz2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین