تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۹
۰
plusresetminus
سالن همایش فرهنگیان رودبار با ظرفیت ۳۰۰ نفر و اعتباری بالغ بر ششصد میلیون تومان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان افتتاح شد.
سالن همایش فرهنگیان رودبار با ظرفیت ۳۰۰ نفر و اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان افتتاح شد
به گزارش راه آرمان؛ رضا رضایی در آیین افتتاح این سالن خدمت به دانش آموزان مناطق محروم را توفیق الهی دانست و گفت: با تمام وجود در آموزش و پرورش استان در راستای تحقق عدالت آموزشی و محرومیت زدایی تلاش خواهیم کرد.

وی با اشاره به وجود ۸ مدرسه کپری در شهرستان رودبار جنوب خاطر نشان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و رایزنی با خیرین تا یکسال آینده مدارس کپری در شهرستان رودبار جنوب برچیده خواهند شد.

رضایی با اشاره به نقش فضای آموزشی امن در تسهیل فرآیند یاددهی یادگیری اظهار کرد: از مشارکت خیرین و ظرفیت اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس جهت بازسازی و مقاوم سازی مدارس سراسر استان به ویژه رودبار جنوب استفاده خواهیم کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان از ساخت دو مجتمع بزرگ شبانه روزی دخترانه و پسرانه در رودبار جنوب توسط خیرین خبر داد و گفت: خیرین علاوه بر پرداخت هزینه ساخت این مدارس هزینه های تحصیلی دانش آموزان را نیز متقبل شده است.

رضا رضایی تجهیز مدارس جنوبی به ابزار های آموزشی را نیز ضروری دانست گفت: تجهیز مدارس ضروری است اما نگهداری وسایل ضرورتی انکار ناپذیر تر است.

وی بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص نگهداری از تجهیزات و اموال عمومی تاکید کرد و گفت: باید دانش آموزان را در زمینه نگهداری از اموال عمومی آموزش دهیم.

بر پایه گزارش: طی مراسمی با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس استان  سالن همایش فرهنگیان رودبار با ظرفیت ۳۰۰ نفر  و اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان از محل درآمدهای اختصاصی آموزش و پرورش استان افتتاح شد.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcgnt9quak9xz4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین