تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷
۰
plusresetminus
محمد باقر محمدی با با اشاره به اینکه اقلام امدادی بیشتری را به منطقه سیل زده ارسال خواهیم کرد، گفت: تا دقایقی دیگر بالگردهای جمعیت هلال احمر نیز به منطقه اضافه خواهد شد تا بتوانیم در راستای تقویت تیم های امداد و نجات بومی اقدام کنیم.
توزیع اقلام مورد نیاز در مناطق سیل زده کرمان شتاب خواهد گرفت/ حضور بالگردهای سازمان جهت تقویت تیم های امداد و نجات استانی
به گزارش راه آرمان؛ محمد باقر محمدی صبح امروز در حاشیه جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمان در محل فرمانداری شهرستان رودبار جنوب در جمع خبرنگاران با اشاره به تهیه و توزیع مواد غذای، چادر، پتو و دیگر اقلام مورد نیاز در مناطق سیل زده استان کرمان، گفت: با توجه به وسعت حادثه و هماهنگی های انجام شده و همچنین در پی سفر رئیس جمعیت سازمان هلال احمر کشور به منطقه، توزیع اقلام مورد نیاز به حتم شتاب بیشتری خواهد گرفت.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور با اشاره به اینکه اقلام امدادی بیشتری را به منطقه سیل زده ارسال خواهیم کرد، ادامه داد:  تا دقایقی دیگر بالگردهای جمعیت هلال احمر نیز به منطقه اضافه خواهد شد تا بتوانیم در راستای تقویت تیم های امداد و نجات بومی اقدام کنیم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به وسعت حادثه و پراکندگی روستاهای منطقه که یکی از مشکلات موجود است؛ امیدواریم بتوانیم در اسرع وقت امداد رسانی را انجام دهیم.


انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdciz5azzt1arr2.cbct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین