تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷
۰
plusresetminus
مسئول کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی استان کرمان:

زوج های کرمانی در قالب طرح «همسایه» به مشهد مقدس اعزام می شوند

حلیمه زمانی از اعزام زوج های کرمانی در قالب طرح ملی «همسایه» به مشهد مقدس خبر داد.
زوج های کرمانی در قالب طرح «همسایه» به مشهد مقدس اعزام می شوند
به گزارش راه آرمان؛ حلیمه زمانی گفت: زوج های کرمانی به همت کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی استان کرمان برای بهره‌مندی از برکات و معنویت زیارت بارگاه منور حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و استفاده از کلاس‌های آموزشی آداب زیارت و مهارت‌های زندگی به سبک رضوی به مشهد مقدس اعزام شدند.

مسئول کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی کرمان افزود: این زائران در زائر شهر رضوی به مدت سه روز اسکان خواهند یافت و از خوان و سفره پر برکت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) متنعم خواهند شد.

وی گفت: در مدت ۳ روز اقامت، زوج های جوان از گنجینه قرآن آستان قدس رضوی و کارگاه شمیم رضوان بازدیدخواهند کرد و همچنین مراسم جشنی در رواق حضرت زهرا(س) برای زوج های جوان برگزار و هدیه متبرک رضوی به آنان اهدا می شود.

زمانی گفت: هر زمان زوج های جوان نیاز به مشاوره داشته باشند، توسط مشاورین به آنان مشاوره داده خواهد شد و از آنان حمایت مادی و معنوی می شود.

 گفتنی است؛ این دومین اعزام زوجین کرمانی بعداز دوسال وقفه به خاطر بیماری کرونا به مشهد مقدس است که این زوجین از شهرستان های کوهبنان، نرماشیر، کهنوج، زرند، رفسنجان، شهداد، کرمان، ریگان، رودبار، عنبرآباد، راور، رابر و شهربابک هستند.

انتهای پیام/م
  https://armanekerman.ir/vdcgyu9qqak9xy4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین