تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۴ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۵
۰
plusresetminus
مرتضی امیرسبتکی گفت : عامل اصلی وقوع قتل و ۷ نفر از عاملان نزاع دسته جمعی رخ داده در یک مراسم جشن عروسی کمتر از ۷۲ ساعت دستگیر شدند.
دستگیری عامل اصلی وقوع قتل و دیگر عاملان نزاع دسته جمعی در سیرجان
در گفت و گو با خبرنگار آرمان کرمان؛ اظهار کرد: دهم تیرماه در پی اعلام یک فقره نزاع دسته جمعی منجر به قتل در یک مراسم جشن عروسی در یکی از تالارهای پذیرایی منطقه ویژه اقتصادی سیرجان ، بلافاصله واحد های گشتی به محل وقوع اعزام شدند.

وی گفت: با حضور مأموران در صحنه مشخص شد تعدادی از افراد حاضر در یک جشن عروسی با یکدیگر درگیر و یک نزاع دسته جمعی شکل می گیرد و دو جوان از ناحیه گردن و شکم با ضربات چاقو مجروح شده و یکی از مجروحین هنگام انتقال به بیمارستان فوت می‌کند و ضارب و تعدادی از عاملان این نزاع نیز بلافاصله از محل متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی سیرجان با اشاره به آغاز پی جویی های پلیسی برای شناسایی و دستگیری قاتل و عاملان این نزاع تصریح کرد : در این رابطه با تلاش تیم هایی از پلیس های آگاهی ، امنیت عمومی و سایر رده ها عامل وقوع قتل و ۷ نفر از افراد مشارکت کننده در این نزاع دسته جمعی شناسایی و طی چند عملیات جداگانه در سطح شهر دستگیر شدند.

سرهنگ امیرسبتکی بیان کرد : علت و انگیزه این نزاع دسته جمعی که متاسفانه منجر به قتل شد اختلاف و درگیری قبلی بین چند نفر و وقوع نزاع بین آنها در یک مراسم عروسی عنوان شده است که در این رابطه همه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام/سعید https://armanekerman.ir/vdchz6nz623nivd.tft2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین