تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷
۰
plusresetminus
احمد علی مقدم گفت: کارنامه بسیج و بسیجیان همواره درخشان و پربار بوده است و هفته بسیج، فرصتی مناسب برای تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و تجلیل و قدردانی از این ایثارگری ها است.
بسیج؛ سند پر افتخار حضور جهادی ملت ایران در برابر دشمنان و منافقان است/ اشاعه تفکر بسیجی، سبب خنثی سازی تهدیدات و بازدارندگی دشمنان می شود
احمد علی مقدم در گفتگو با راه آرمان؛ ضمن گرامیداشت هفته بسیج، گفت: بسیج؛ منطقی قوی و یکی از نوآوری ها و موهبت های ملهم الهی به امام راحل بود و به تدبیر عالمانه ایشان تشکیل شد تا بوسیله آن جمهوری اسلامی ایران، همواره در تهاجمات فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، علمی و ... پیروز همیشه میدان باشد و دشمنان قسم خورده این نظام و کشور را نامید کند.

وی با گرامیداشت یاد شهدای بسیجی، افزود: بسیج به عنوان یک نهاد مقدس و یکی از نعمت های بارز انقلاب اسلامی و سند پر افتخار حضور جهادی ملت ایران در برابر دشمنان و منافقان است بنابراین  بسیج، یک مکتب است که دائما رویش دارد و جریانی است که هیچ گاه توقف ندارد بلکه هر روز بر سرعت این مکتب مدبرانه امام راحل نیر افزوده می شود بطوریکه الگویی برای اتحاد و حرکت مردم سایر کشورها نیز شده است.

دبیر حزب موتلفه اسلامی استان کرمان تشریح کرد: به فرموده مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی): بسیجی، اخلاق اسلامی دارد اما این اخلاقش ریاکاری نیست، در آباد کردن دنیا فعال است اما خود اهل دنیا نیست لذا بسیج؛ یک نهاد کم هزینه ولی سراسر برکات و دستاورد است بطوریکه در کشورمان به کانون عزت و قدرت تبدیل شده است و همچنین در هیچ کجای دنیا نمی توان نهادی پیدا کرد که در همه امور مورد نیاز کشور ائم از: پزشکی، علمی، اختراع و نوآوری، امداد رسانی، اقتصادی، امنیتی و ... بدون اجرت و مواجب، خالصانه برای رضای خدا و اطاعت از رهبری اش خودجوش کار کنند و همیشه آتش به اختیار در وسط میدان باشند لذا می توان گفت بسیچ؛ مهم ترین ثمره انقلاب و جمهوری اسلامی ایران است.

وی با تاکید بر اینکه تقویت روحیه بسیج مردمی، مهم ترین راه اقتدار و مقابله با اجانب است، گفت: بسیجی همواره ولایتمدار، جان برکف و مخلص است و بسیج حافظ ارزش های انقلابی و دینی است و دشمنان اسلام فهمیده اند که تنها راه تضعیف این نظام، تضعیف بسیج است لذا تشکیل نیروی های مردمی بسیجی همچون: حزب الله، جبهه مقاومت، حشد الشعبی و ...  می تواند نجات دهنده جهان اسلام از لوث استکبار و استعمار جهانی باشد.

مقدم ادامه داد: بسیجیان با تکیه بر اقتصاد مقاومتی و فرهنگ جهاد و شهادت، تهدید ها و تحریم های اجانب را به فرصتی مغتنم برای رشد و سربلندی کشورمان تبدیل کرده اند بطوریکه نخبگان بسیجی ما در عرصه های مختلف خصوصا در زمینه پیشرفت های نظامی و علمی سبب شگفتی دشمنان شده اند بنابراین هفته بسیج بهترین فرصت برای زنده نگه‌داشتن ارزش‌ها و روح تفکر بسیجی در آحاد مردم به ویژه جوانان است.

وی بیان کرد: بسیج فقط یک نیروی نظامی و امنیتی نیست بلکه یک تفکر و فرهنگی است که از بطن جامعه برخاسته است و متعلق به همه آحاد مردم است بطوریکه در فتنه ترکیبی کنونی دیدیم که بسیجیان از خود گذشته دائما در وسط میدان هدایت و نبرد با اغتشاشگران و تجزیه طلبان داخلی هستند و هر روز نیز شاهد شهادت این عزیزان هستیم لذا خون شهدا و خصوصا شهدای بسیجی سبب دوام و بقای این انقلاب می شود.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه امام راحل با آینده نگری این تشکل خودجوش جهادی مردمی را برای دشمن شناسی، بصیرت مندی و پیروزی جهان اسلام تشکیل دادند، بیان کرد: بسیج؛ مهم ترین پشتوانه و حامی انقلاب و امنیت مردم است که پایداری جهادی بسیجیان سلحشور در دفاع از ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، شایسته تجلیل و تقدیر است و امروز شاهدیم که با پشتوانه مردمی نیروهای بسیجی، فتنه ها و جنگ های رسانه ای و ترکیبی دشمنان با شکست مواجه می شوند چراکه بسیجی، زمان شناس و دشمن شناس است و ازآنجاییکه بابت وظایف خود مزدی دریافت نمی کند یاد گرفته است که دفاع از نظام را بر خود واجب بداند.

مقدم مطرح کرد: کارنامه بسیج و بسیجیان همواره درخشان و پربار بوده است و هفته بسیج، فرصتی مناسب برای تجدید میثاق با آرمان‌های والای انقلاب اسلامی، امام راحل و تجلیل و قدردانی از این ایثارگری ها است و همچنین برکات این شجره طیبه بر کسی پنهان نیست لذا برای مبارزه با جنگ نرم و اجرای گام دوم انقلاب نیازمند جوانان هوشیار بسیجی هستیم.

دبیرجبهه پیروان خط امام و رهبری استان کرمان در پایان با بیان اینکه بسیج، سبب وحشت دشمنان شده و هدف نهایی و مقدس آن، پیروزی اسلام و عاقبت بخیری مسلمانان است، خاطر نشان کرد: روحیه جهادی ملت ایران همواره نجات‌دهنده آنان در سختی‌ها بوده است و آنچه که در حال حاضر دشمن را از تکرار بی نتیجه فتنه ها، ناامید و عصبانی کرده است همین ترویج و اشاعه تفکر بسیجی در میان ملت ماست بنابراین مهمترین راه برون رفت از بحران های کنونی کشور، اتخاذ سبک مدیریت بسیجی و
انقلابی و تقویت و اشاعه تفکر بسیجی است.

انتهای پیام/م https://armanekerman.ir/vdcdkz0fnyt0sj6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما