تاریخ انتشار :پنجشنبه ۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۸
۰
plusresetminus
نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری:

دست قدرت «یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» در فتح خرمشهر عیان شد

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دست قدرت «یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» به دست رزمندگان اسلام‌ در فتح خرمشهر عیان شد.
دست قدرت «یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» در فتح خرمشهر عیان شد
حجت‌الاسلام و المسلمین امان الله علیمرادی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ ضمن گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر و چهارم خرداد ماه روز دزفول، روز مقاومت و پایداری گفت: خداوند را شاکریم که در روزگار غربت دین و معنویت، امام خمینی(ره)، معلم جهاد و شهادت در راه خدا را به ما عطا کرد.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: خداوند متعال شعبه‌ای از مدرسه عشق، جهاد و شهادت امام حسین علیه‌السلام را به دست شاگرد این مدرسه، در این روزگار تاسیس کرد و مجاهدانی، بلند همت، عارف، زاهد، عابد، ره صد ساله را یک شبه طی کرده، آماده بذل جان در راه حق بودند و چون سپهبد شهید سلیمانی را در این مدرسه، تربیت کرد.

وی ابراز کرد: کشورمان که زمانی، میدان حضور چکمه‌پوشان و مزدوران دشمنان‌ اسلام بود، میدان جهاد، شهادت و خدمت در راه قرآن و عترت قرار داده شد و شعبه‌های دیگری را از مدرسه مقاومت و ایثار در بخش عظیمی از جهان اسلام به وجود آمد.

حجت‌الاسلام و المسلمین علیمرادی با بیان این‌که خداومند متعال کشور و رزمندگان ما را حمایت و پیروزی بزرگی را در فتح خرمشهر نصیب ما کرد، افزود: دست قدرت «یَدُ اللَّهِ فَوْقَ أَیْدِیهِمْ» و حقیقت «مَا النَّصْرُ إلّا مِنْ عِندِ الله» به دست رزمندگان اسلام‌ در فتح خرمشهر عیان شد.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: تحیت بی‌حد خداوند متعال بر مجاهدان، کریمان و خردمندان که سبک زندگی اسلامی و بندگی خدا را در این زمانه در نظر گرفتند و به جهانیان نشان دادند.

وی با اشاره به این‌که خداوند رزمندگان دیار کریمان را به نشان مقدس«ثارالله» در دنیا و عقبی بلند آوازه ساخت و به مردم این دیار  داشتن چنین سپاهی کرامت کرد، خاطرنشان کرد: خداوند متعال دست قدرت لایزال خود را در تمامی میدان‌های سخت بر سر این ملت مستدام بدارد و پیروزی از غیب در همه امور همچون فتح خرمشهر بر ما نازل کند.


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcfxjdymw6dmea.igiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

در انتخابات پیش رو به چه کسی رای می دهید
محمدباقر قالیباف
امیرحسین قاضی زاده هاشمی
علیرضا زاکانی
سعید جلیلی
مصطفی پورمحمدی
مسعود پزشکیان
هنوز تصمیم نگرفته‌ام