تاریخ انتشار :دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴
۰
plusresetminus
فرماندار رودبار جنوب گفت: با هرگونه تخلف ایجاد صف، سوختگیری بدون نوبت و معطلی نارضایتی مردم در جایگاه های سوختی خارج از نوبت در دستگاه قضایی برخورد قانونی می شود.
برخورد جدی با جایگاه داران متخلف عرضه مواد سوختی
به گزارش خبرنگار " راه آرمان"از رودبارجنوب،طی چند روز اخیر کمبود بنزین در جایگاه های سوخت شهر رودبارجنوب موجب صف های طولانی در جایگاه های عرضه سوخت این شهر شده بود.

در همین راستا، جلسه شامگاه گذشته با جایگاه داران سوخت با حضور فرماندار ، دادستان فرمانده سپاه ناحیه رودبار ، نیروی انتظامی،  و رئیس شرکت نفت ،مدیران ادارات و تعدادی از جایگاه داران عرضه سوخت در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

فرماندار رودبارجنوب در این جلسه با تاکید بر اهمیت وجود سوخت به موقع و کافی در جایگاه ها اشاره کرد و افزود: شهروندان نگران کمبود سوخت نباشند و از تشکیل صف های طولانی در مقابل جایگاه‌های عرضه سوخت خودداری کنند.

فرماندار رودبارجنوب گفت: تیم بازرسی ویژه تشکیل و بر تمامی جایگاه های عرضه سوخت نظارت و با هرگونه تخلف ایجاد صف،سوختگیری بدون نوبت و معطلی نارضایتی مردم در جایگاه های سوختی خارج از نوبت در دستگاه قضایی برخورد قانونی می شود.

فرماندار رودبارجنوب بیان کرد: همه ما در برابر خداوند متعال نسبت به رعایت حقوق شهروندی و حفظ شأن و احترام خدمت گیرندگان و حتی کارکنان جایگاه های سوخت مسئولیم، بنابراین تقاضا دارم کلیه مدیران دستگاه‌های دولتی و خصوصی و اصناف به ویژه جایگاه داران سوخت با نگاه عام المنفعه در هر عرصه ای به مردم خدمت کنند.


انتهای پیام/پ https://armanekerman.ir/vdcaa0n6o49nui1.k5k4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین