تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷
۰
plusresetminus
مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان خبر داد:

مشارکت بیش از ۲۱۰ مدرسه با کمیته امداد استان کرمان

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: بیش از ۲۱۰ مدرسه به منظور اجرای طرح «مدارس همدل» با کمیته امداد استان کرمان همکاری می کنند.
مشارکت بیش از ۲۱۰ مدرسه با کمیته امداد استان کرمان
به گزارش راه آرمان؛  رضا رضایی مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر خاطر نشان کرد: پوشش تحصیلی تعداد زیادی از دانش آموزان استان توسط کمیته امداد مصداق عینی تحقق عدالت آموزشی است.

وی خاطر نشان کرد: کمیته امداد در شرایط سخت یاریگر افراد محروم از نعمت پدر بوده و زمینه تحصیل و شکوفایی استعداد های بالقوه تعداد زیادی از دانش آموزان کمتر برخوردار را با برنامه ریزی اثر بخش فراهم کرده است.

رضایی بر حفظ عزت و کرامت مدد جویان کمیته امداد تاکید کرد و افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که عزت نفس دانش آموزان کمتر برخوردار حفظ شود تا دانش آموز دچار مشکل روانی نشود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با اشاره به فعالیت ۲۱۰ مدرسه همدل در استان گفت: طرح مدارس همدل در راستای توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه، تقویت بنیه تحصیلی دانش آموزان مستضعف، استفاده از خدمات آموزشی با کیفیت به صورت رایگان، توسعه تعامل بین سازمانی و همچنین فراهم سازی زمینه راهیابی دانش آموزان زیر پوشش حمایت به مدارس تیزهوشان اجرا می شود.

رضا رضایی از ارزیابی عملکرد مدارس و ادارات آموزش و پرورش استان در زمینه پوشش دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد خبر داد و گفت: دانش آموزان دارای رتبه های تک رقمی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان به صورت ویژه تجلیل می شوند.

وی با اشاره به کسب رتبه ۷ کنکور سراسری رشته علوم تجربی توسط عالیه میرزائی دانش آموز شهربابکی افزود: هدیه ۱۰۰ میلیون تومانی توسط اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان به این دانش اهدا می شود.

رضایی از برگزاری جشن عاطفه ها در بیش از نیمی از مدارس استان در ابتدای سال تحصیلی آینده خبر داد و افزود: جشن عاطفه ها نماد همدلی، مشارکت و نوعدوستی است.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcguy9qzak9xz4.rpra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین