تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳
۰
plusresetminus
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در چهل و یکمین جشنواره تئاتر تهران از حضور پررنگ جوان‌ها و گروه‌های شهرستانی گفت.
گروه‌های شهرستانی حضور پررنگی در جشنواره تئاتر فجر دارند
به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه خبری«راه آرمان»؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ یکشنبه دوم بهمن ماه اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به تماشای نمایش «روز دهم» در تالار چهارسوی مجموعه تئاترشهر نشست.

وزیر فرهنگ پیش از تماشای نمایش «روز دهم» در دومین روز جشنواره، در جمع خبرنگاران درباره سرانجام وضعیت حریم مجموعه تئاتر شهر گفت: در این خصوص توافقات لازم با شهرداری تهران انجام شده و بزودی اجرایی شدن طرح حریم تئاتر شهر با همکاری شهرداری تهران انجام خواهد شد.

اسماعیلی با بیان اینکه این دوره از جشنواره جوان‌ها و گروه‌های شهرستانی حضور پررنگ و تاثیرگذاری دارند، تصریح کرد: جشنواره تئاتر فجر امسال به لحاظ برپایی رویداد‌های منطقه‌ای و استانی دوره‌ای کم نظیر به شمار می‌رود که در کنار این مسئله حضور پرشور هنرمندان شهرستان ها، جشنواره امسال را به پررونق‌ترین دوره جشنواره تئاتر فجر بدل کرده است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره تئاتر فجر فرصتی برای شناساندن ظرفیت‌های جدید محسوب می‌شود، خاطرنشان کرد: در این دوره نهایت تلاش‌ها انجام شد تا فضا برای حضور تمامی اهالی تئاتر فراهم شود و امیدواریم شور و نشاط روز‌های ابتدایی این جشنواره تا پایان ادامه داشته باشد.

گفتنی است، چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر که از ۲۵ دی ماه در شهرستان‌های مختلف آغاز شده از روز گذشته شنبه یکم دیماه تا ۱۱ بهمن ماه اجرا‌های صحنه‌ای و خیابانی خود را در تهران دنبال خواهد کرد.

انتهای خبر/م
  https://armanekerman.ir/vdcdsx0f9yt0sf6.2a2y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما