تاریخ انتشار :دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱
۰
plusresetminus
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهربابک خبر داد:

معرفی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهربابک

حجت الاسلام مهدی غفوری گفت: منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهربابک معرفی شدند.
معرفی منتخبین ششمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهربابک
 مهدی غفوری در گفت و گو با راه آرمان با اشاره نام نویسی ۱۲ نفر برای ششمین دوره انتخابات شورای هیئت های مذهبی شهربابک، افزود: در پایان این انتخابات به ترتیب عباس خاکساریان، پرویز (ناصر) قائینی، حمید وجدانی، حسین شاهی، آقای عباس میرزایی به عنوان اعضای اصلی شورا انتخاب شدند.
 
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهربابک افزود: جواد فاضل، مجید کریم پور و  امید نورمحمدیان به عنوان اعضای علی البدل این شورا برگزیده شدند.
 
 غفوری تصریح کرد: شورای هیئت های مذهبی نهادی است مردمی متشكل از نمايندگان هيئت های مذهبی كه بر اساس رای گیری تعيين می شوند و تحت نظارت سازمان تبليغات اسلامی در حوزه دين فعاليتهای فرهنگی، غير انتفاعی، غير حزبی مطابق اهداف و براساس شرح وظايف مندرج در اساسنامه انجام می دهد.
 
وی بیان کرد: اعضای اين شورا هر چهار سال یک بار و بر اساس انتخابات در سه سطح شهرستانی، استانی و كشوری تشكيل می شود.
 
غفوری برخی از اهداف تشکیل شورای هیئت های مذهبی را ایجاد انسجام و تحکیم وحدت و هماهنگی فکری و عملی در فعالیتهای هیئت های مذهبی، ‌استفاده از توان بالقوه و بالفعل و تجارب تمامی نیروهای هیئت های مذهبی در طراحی و برنامه ریزی‌های فرهنگی ‌دینی و ‌آسیب‌شناسی شئون فرهنگی مناسبتهای مذهبی و ارائه راهبردهای عملی جهت زدودن آسیبها توسط نیروهای مردمی هیئات مذهبی دانست.
 
وی افزود: مأموریت های شورای هیئات مذهبی شهرستانی استفاده بهینه از ظرفیتهای موجود در هیئت ها و ارائه راهکارهای مناسب به منظور نیل به اهداف، هماهنگی و همکاری با سازمان در فرآیند صدور مجوز فعالیت هیئت های مذهبی و نظارت مستمر بر فعالیتهای هیئت های مذهبی است

انتهای خبر/ شهربابک
  https://armanekerman.ir/vdcgzu9q7ak9xq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین