تاریخ انتشار :سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲
۰
plusresetminus
سردار معروفی گفت: امروز در نظام مقدسمان الگوی عملی به نام شهید سلیمانی داریم. عکس این شهید در تمام خانه ها با هر گرایش و قوم نصب شده است و این بزرگترین خروجی برای جنگ نرم و مبارزه با دشمنان است
امنیت خط قرمز ملت است/ الگوی عملی شهید سلیمانی بزرگترین خروجی و جنگ با دشمن در فضای مجازی است
به گزارش راه آرمان، سردار حسین معروفی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین امشب در یادواره شهدای منطقه خنامان رفسنجان با گرامیداشت یاد و نام شهدای دفاع مقدس اظهار کرد: فرهنگ جاوید عاشورایی راز ماندگار شدن دفاع مقدس شد. 

وی تصریح کرد: نامگذاری لشکرهای رزمندگان در دوران دفاع مقدس به نام ائمه اطهار و شکل و محتوای جنگ دین بود. دفاع مقدس ما چیزی جز خدا در آن نبود. 

سردار معروفی افزود: در کجای دفاع مقدس به خاطر قدرت دعوا داشتیم؟ همه معرکه، معرکه خدا بود. در تاریخ مسلمین شیعه غیر از نبرد نابرابر عاشورا چنین نبردی سراغ ندارید. در هشت سال دفاع مقدس نیز جنگ نابرابر بود و همه رزمندگان با دست خالی در مقابل دشمنان ایستادند ما تجهیز محور نبودیم خدا محور بودیم. 

وی بیان کرد: امت ما پناهگاه همه بود. در هیچ جای تاریخ به غیر از عاشورا سراغ ندارید که برای شهادت و جان دادن سبقت گرفته باشند. همه عملیات ها، عاشورا بود. 

سردار معروفی خاطرنشان کرد: شهید سلیمانی در دوران مقدس ستون تیپ ها و لشکرهای دفاع مقدس بود. 

 معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت:  در محتوای جنگ ما درجه و رتبه ارزش نداشت. ارزش گذاری بر اساس شهادت و شجاعت بود. هر کس از دین خدا در کوره آتش بیشتر دفاع می کرد فرماندهی لشکر را بر عهده داشت. 

وی ادامه داد: محتوای دیگر دفاع مقدس این بود نگاه انسان محوری در آنجا حاکم بود. در عملیات کربلای ۵ بیشترین نقش را ثارالله بر عهده داشت.  در مقابل لشکر ثارالله در کانال پرورش ماهی جنگ تن با تن نبود؛ جنگ تن با تانک بود. ثارالله اسلام را حفظ کرد. آن عملیات باعث قطعنامه ۵۹۸  شد. 

سردار معروفی عنوان کرد: کربلای ۵ به تعبیر مقام معظم رهبری شب های قدر جمهوری اسلامی است. باید نبرد ثارالله در کربلای ۵ بازنویسی کرد تا برای ما مشخص شد که چه عاشورایی تکرار شد. 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور، گفت: در جنگ مان ده ها آورده و خروجی هم در حوزه اعتقادی و هم دینی داریم. این انقلاب فخر انبیا و اولیای الهی است. افتخار می کنیم بیش از ۱۸٠ هزار شهید، ۷٠٠ هزار جانباز و ۵٠ هزار اسیر تقدیم نظام شده و افتخار می کنیم ناموس ایرانی را پاک نگاه داشتیم و نگذاشتیم ناموس نامحرمان و اشرار عالم به دامن پاک ایرانی برسد. 

وی بیان کرد: هر کسی روی ناموس و دختر حساس است. حاج قاسم به عنوان شیعه واقعی نگران ناموس بود و کمر بست و جان را در مقابل گذاشت و نگذاشت دست کثیف انسان های ابله به حرم اهل بیت برسد. 

سردار معروفی تاکید کرد: ناموس پرستی را از امام حسین (ع) یاد گرفته ایم. به عنوان بچه کوچک ثارالله معتقدم ۸۵ درصد بانوان ایران با حجاب هستند و حتی آن دختری که ظاهرش بی حجاب است مکتب و دین حاج قاسم را قبول دارد. 
وی بیان کرد:  دشمن به دنبال بی ناموس کردن نظام و مردم است. ما پیرو مکتب عاشورایی هستیم و باید در مقابل فتنه های دشمن هوشیار باشیم. 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین اذعان کرد: مردم در سال های متمادی فتنه های دشمن را خنثی کردند و در موضوع اخیر که به نام رمز مهسا امینی قصد بر اندازی نظام را داشتند نقشه های دشمن با بصیرت و حضور مردم همیشه در صحنه از بین رفت. 

وی عنوان کرد: هر کجا ملت ایران بداند که هویت ایرانی و نظام در خطر باشد به صحنه وارد می شوند و می دانند دشمن نمی تواند به نظام از نظر نظامی صدمه برساند. دشمن دنبال تصرف ذهن ملت است. جنگی نابرابر در فضای مجازی با عملیات روانی راه انداخته و هدفشان نوجـوانان و جوانان هستند. 

سردار معروفی یادآور شد:  امروز در نظام مقدسمان الگوی عملی به نام شهید سلیمانی داریم. عکس این شهید در تمام خانه ها با هر گرایش و قوم نصب شده است و این بزرگترین خروجی برای جنگ نرم و مبارزه با دشمنان است. 

وی ادامه داد: حاج قاسم تربیت یافته مکتب امام راحل و مقام معظم رهبری است. باید راه را گم نکنیم و آن را مراقبت کنیم. امنیت خط قرمز ملت ایران است. عبادت هم ذیل امنیت است. 

سردار معروفی بیان کرد:  ارتش، سپاه پاسداران،  نیروی انتظامی و بسیج پای کار نظام مقدس و جان پناه ملت ایران هستند. نیروی مسلح عباس و شهید سلیمانی عباس واقعی است.

انتهای پیام/ط https://armanekerman.ir/vdcjthevyuqe8az.fsfu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین