×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
مردم اجازه نمی دهند وقوع این خطای انسانی موجب بی مهری به سپاه شود/ از دشمن جز رذالت انتظاری نیست

به گزارش “راه آرمان” امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری در پی جان باختن عزیزان در حادثه ی هواپیمای مسافربری اوکراینی و اعلام وقوع دخالت خطای انسانی در آن در بیانیه ای به شرح ذیل اظهار داشته اند .
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم نجیب ایران، جان باختن عزیزان در حادثه ی هواپیمای مسافربری اوکراینی غم بزرگی بر دلهای ما و خانواده های مصیبت زده و دل رهبر معظم انقلاب قرار داده است.

پس از بررسی های لازم اعلام شد خطای انسانی در وقوع حادثه، دخالت داشته است و این امرتحمل مصیبت را بسیار سنگین تر کرده است.


مردم فهیم و حکیم ما ضمن مطالبه برخورد لازم با فرد یا افرادخاطی اجازه نمی دهند، وقوع این خطا موجب ناسپاسی و بی مهری و تاختن دشمنان بر سپاه شود. و شکوه و عظمتی که همواره پاسداران اسلام در چهل ساله انقلاب آفریده اند و اخیرا خون سردار بزرگ وپرافتخار شهید حا ج قاسم سلیمانی آفریده است، به حاشیه رانده شود.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامى براى دفاع از انقلاب و مقابله با دشمنانان به وجود آمده و همواره حافظ انقلاب و شرافت و عزت و امنیت کشور بوده و هست.


سپاه همواره دستگیر ملت در سختی ها و بلایا بوده و غبار غم را ازچهره ملت پاک کرده و سینه خود را سپر دفع تهاجم بیگانه به مرزهای جغرافیایی و دینی و جان خود را زره عدم نفوذ ضربات دشمنان ساخته است.
واضح است انقلاب هرچه دشمن دارد، در مقابل سپاه صف آرایی کرده و تخریب کنند. از دشمن جز این انتظار نیست با رذالت تمام بتازند.
یقین دارم ملت عزیز و حکیم ایران، قدردان سرمایه عظیم معنوی ومادی سپاه نجیب،فداکار و جان بر کف و آبرومند خود، هست و خواهدبود.
خدای کریم، این عزیزان را مورد لطف و رحمت خاص خود قرار دهدو خاطر همه داغداران و ملت عزیز و رهبر معظم انقلاب را تسلی بخشد و دلها را آرام کند .


امان الله علیمرادی نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری ۲۱ دی ماه ۹۸

true
false
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false